Facebook.com
Další minirozhovor, tentokrát s Arakainem
Čtvrtek, 26 Duben 2012 16:56

ArakainKdo jsme, případně, co je u nás nového?

Jmenujeme se Arakain. Pocházíme z Prahy a letos slavíme 30.výročí svého působení na české rockové scéně. Natočili jsme několik alb, z nichž poslední se zove Homo Sapiens..?. Máme za sebou úspěšné výroční turné s Lucií Bílou.

Čím vás na festivale překvapíme?

Program se určitě  bude odvíjet od playlistu našeho letošního turné. A je možné, že překvapíme i nějakými opravdovými „oldies".

Co pro vás znamená Noc plná hvězd?

Je to jeden z největších českých (a moravských) festivalů, kde neradi chybíme už jen proto, že jsme byli kdysi u jeho vzniku, a že na sever Moravy jezdíme málo  - není to úplně heavymetalový kraj? (asi) Potkáváme se s kolegy hudebníky, vidíme atraktivní zahraniční hosty a zažijeme spoustu legrace!

 
Minirozhovor s BigBossem
Čtvrtek, 19 Duben 2012 13:38

bigbossZeptali jsme se frontmana kapely Root, Jiřího BigBosse Valtera na pár otázek k festivalu Noc plná hvězd. Velmi příjemný, trochu nostalgický rozhovor, za který velmi děkujeme!

Kdo jsme, případně co je u nás nového?

Představil bych nás velmi jednoduše – jsme ROOT z Brna. Myslím, že to zcela stačí, neboť pochybuji že by nás neznal někdo kdo navštěvuje 20 let tento opravdu nádherný festival.

Čím vás na festivale překvapíme?

Noc Plná Hvězd je (byl) pro nás, Root, naprosto zásadním festivalem v naší kariéře. Pouze my a naši kamarádi Doga, jsem absolvovali všech 20 ročníků tohoto kultovního festivalu. Byl pro nás opravdu srdcovou záležitostí. Vlastně jsme zde vždy představili všechny naše nové desky a metaloví a rockoví návštěvníci nás již brali jako neoddělitelnou součást tohoto pozoruhodného festivalu. Všechny festivaly u nás jsou vždy nějak žánrově dost úzce zaměřeny.

Noc Plná Hvězd nikoli. Tento festival měl obrovský rozsah a pokrýval 99% žánrů veškeré muziky. Byli jsme na to patřičně pyšní – že sem patříme a pyšní již zůstaneme navždy, neboť se již těžko podaří abychom hráli 20 let na jednom místě. To už opravdu ne. Poznali jsme zde obrovskou spoustu muzikantů z celého světa – já jsem zde mohl pohovořit se svým přítelem Kingem Diamondem...atd atd. Navázali jsme zde spoustu trvalých kamarádských vztahů.

Pro nás je prostě Noc Plná Hvězd rodina. Neskutečná práce a nadšení Petra Šišky a Romana Izaiáše spolu s jeho spoluhráči z Dogy tuto rodinnou atmosféru vždy dokonale navodila. Patří jim obrovský D Í K !!!!

A je nám velice smutno, že se musíme loučit.

Co pro vás znamená Noc plná hvězd?

Máme tu obrovskou čest, celých 20 let NPH ukončit, jako zcela poslední kapela. Potom již navždy utichnou bedny na jevišti a prostory před jevištěm se navždy vyprázdní. A přesto to pro nás bude radostná akce, neboť zde jako kapela oslavíme 25 let trvání a já zde oslavím svoje 60. narozeniny.

Přivezeme a zahrajeme zde novou desku (skoro jako vždy). A překvapení by nebylo překvapením kdybych je zde prozradil. Věřím, že fans jako vždy budou nadšení a spokojení.

1000000000000x NIKDY na tento festival nezapomenem.

Blahopřeji k 20tým narozeninám milá NPH a současně upřímnou soustrast k tvému konci. Budeš nám vždycky chybět. Díky za všechno.

Navždy tvoji – Jiří BigBoss Valter + Root.

 
Časový program festivalu
Úterý, 28 Únor 2012 14:44

Vážení návštěvníci, máme pro Vás první nástřel PROGRAMU festivalu! Předpokládáme, že žádné velké změny již neproběhnou, takže už můžete vesele plánovat přestávky na pivo nebo panáka.

 
II. ročník Noci hororu je tu!
Pátek, 17 Únor 2012 13:20

Naši malí milí fanatici, je tady již II. ročník masakroidního festivalu, který i velectěnému poddruhu tvůrců, jež se zaměřují na tento žánr a nebojí se jít se svou staženou kůží na trh, nabízí možnost s dosyta vyřádit.
Všichni tvůrci, kteří se chtějí Noci hororu zúčastnit, musí PŘIHLÁSIT své dílo zasláním 2 ks DVD se svým filmem. Z přihlášených snímků budou vybrány tituly, které následně podrobí přísné vivisekci velmi od(p)borná porota.
Opět zmapujeme současnou nezávislou scénu a nabídneme z ní to nejlepší festivalovým návštěvníkům, kteří se po náročném dni plném kvalitní hudby jistě rádi svěří do péče šílenců za kamerou. Proto neváhejte již ani minutu a přihlaste svá vydařená dílka dokud je ještě čas. Ti z vás co si myslí, že nemají co nabídnout, ať rychle zabřednou do hrůzostrašna a popustí žilou trochu fantazie.
Na vítězný snímek čeká hodnotná cena – pravé OCELOVÉ SRDCE.
Mimo to si i festivaloví fanoušci zvolí svůj film, který získá cenu - (NE)SYMPATIE PUBLIKA.

 
Další potvrzené kapely
Pátek, 17 Únor 2012 12:40

dalsi-kapelyDalšími potvrzenými partami na festivalu jsou ROOT, VLADIMÍ MIŠÍK & ETC..., BLUE EFFECT s Radimem Hladíkem, LEŠEK SEMELKA & S.L.S.

 
NOC PLNÁ HVĚZD PODVACÁTÉ A NAPOSLEDY!
Čtvrtek, 01 Prosinec 2011 16:34

Program Černé scényJubilejním dvacátým ročníkem se v Třinci na Borku uzavře letitá historie jednoho z největších a zároveň nejstarších festivalů u nás Noci plné hvězd! 29.6. a 30.6.2012 pořadatelé zavzpomínají na pestrý vývoj festivalu, na jeho začátky, vzestupy i pády a tomu bude odpovídat i celková dramaturgie, která přinese program nejen pro pravověrné rockery, ale i pro celou řadu dalších hudebních fanoušků.

Rozloučení s festivalem bude velkolepé už i proto, že pátek bude patřit výhradně megakoncertu Jaromíra Nohavici, který si na hlavní scénu pozve celou řadu hostů ať již Ewu Farnou, skupinu Doga, Legendy se vrací nebo Jiřího Schmitzera a spoustu dalších. Půjde o zcela výjimečnou událost a jediné letní vystoupení ostravského barda na takovémto festivalu.

Sobota pak bude ve znamení řady kapel od mladých: Mandrage, Rybičky 48, Koblížci! přes No Name a Horkýže Slíže až po rockovou klasiku Kreyson, Citron, Arakain.

Druhá scéna bude patřit rockové produkci Rádia Čas Rock a jeho novinkám i klasice. Poprvé po několika letech budou moci rockeři opět stanovat přímo v areálu a to v místech bývalé žluté scény.

Startovací cena vstupenek je 450 Kč, která potrvá až do února. Hromadné slevy letos nebudou. Případné dotazy rádi zodpovíme v diskusi a věříme, že se přijdete s Nocí pořádně rozloučit!

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Celkem

Hlavní partneři

moravia steel

Uživatelská sekce

Partneři festivalu

RADEGAST
Petarda Production a.s.
Angelus Aureus o.p.s.
Isora
Steelhouse a.s.
Perfect Clinic
karireal
hampr
Smolo
pocspol
rksting
3gym-como
tos security
horizont
baroz ener
honeybunny
radio cas
kudyznudy
beskydska stavebni

Facebook