Facebook.com
Jak vidí „Noc“ kapela Škwor
Úterý, 22 Květen 2012 12:11

ŠkworV dávných dobách historie naší kapely, jsme sem jezdili hrát na malé béčkové pódium „za schody" a celou záležitost brali jako výlet daleko od domova a především jako jeden velkej mejdan. Byla to příležitost seznámení se s novými lidmi a potkávat kamarády z hudebního světa.

Dnes fungujeme více než jedenáct let ve stejné sestavě. Za tu dobu jsme na Noci plné hvězd hráli mnohokrát. Mejdany už nejsou na denním pořádku, muzika nás baví čím dál víc a pomalu se chystáme na patnáctileté výročí našeho působení.

Poslední dobou dáváme velký důraz na pódiovou prezentaci a naším cílem je vytvořit show nejen hudební, ale i multimediální. Letos přivezeme do Třince to nejlepší z naší produkce a doufáme, že to nebude naposled!

ROCKU ZDAR!

 
Další minirozhovor, tentokrát s Arakainem
Čtvrtek, 26 Duben 2012 16:56

ArakainKdo jsme, případně, co je u nás nového?

Jmenujeme se Arakain. Pocházíme z Prahy a letos slavíme 30.výročí svého působení na české rockové scéně. Natočili jsme několik alb, z nichž poslední se zove Homo Sapiens..?. Máme za sebou úspěšné výroční turné s Lucií Bílou.

Čím vás na festivale překvapíme?

Program se určitě  bude odvíjet od playlistu našeho letošního turné. A je možné, že překvapíme i nějakými opravdovými „oldies".

Co pro vás znamená Noc plná hvězd?

Je to jeden z největších českých (a moravských) festivalů, kde neradi chybíme už jen proto, že jsme byli kdysi u jeho vzniku, a že na sever Moravy jezdíme málo  - není to úplně heavymetalový kraj? (asi) Potkáváme se s kolegy hudebníky, vidíme atraktivní zahraniční hosty a zažijeme spoustu legrace!

 
Minirozhovor s BigBossem
Čtvrtek, 19 Duben 2012 13:38

bigbossZeptali jsme se frontmana kapely Root, Jiřího BigBosse Valtera na pár otázek k festivalu Noc plná hvězd. Velmi příjemný, trochu nostalgický rozhovor, za který velmi děkujeme!

Kdo jsme, případně co je u nás nového?

Představil bych nás velmi jednoduše – jsme ROOT z Brna. Myslím, že to zcela stačí, neboť pochybuji že by nás neznal někdo kdo navštěvuje 20 let tento opravdu nádherný festival.

Čím vás na festivale překvapíme?

Noc Plná Hvězd je (byl) pro nás, Root, naprosto zásadním festivalem v naší kariéře. Pouze my a naši kamarádi Doga, jsem absolvovali všech 20 ročníků tohoto kultovního festivalu. Byl pro nás opravdu srdcovou záležitostí. Vlastně jsme zde vždy představili všechny naše nové desky a metaloví a rockoví návštěvníci nás již brali jako neoddělitelnou součást tohoto pozoruhodného festivalu. Všechny festivaly u nás jsou vždy nějak žánrově dost úzce zaměřeny.

Noc Plná Hvězd nikoli. Tento festival měl obrovský rozsah a pokrýval 99% žánrů veškeré muziky. Byli jsme na to patřičně pyšní – že sem patříme a pyšní již zůstaneme navždy, neboť se již těžko podaří abychom hráli 20 let na jednom místě. To už opravdu ne. Poznali jsme zde obrovskou spoustu muzikantů z celého světa – já jsem zde mohl pohovořit se svým přítelem Kingem Diamondem...atd atd. Navázali jsme zde spoustu trvalých kamarádských vztahů.

Pro nás je prostě Noc Plná Hvězd rodina. Neskutečná práce a nadšení Petra Šišky a Romana Izaiáše spolu s jeho spoluhráči z Dogy tuto rodinnou atmosféru vždy dokonale navodila. Patří jim obrovský D Í K !!!!

A je nám velice smutno, že se musíme loučit.

Co pro vás znamená Noc plná hvězd?

Máme tu obrovskou čest, celých 20 let NPH ukončit, jako zcela poslední kapela. Potom již navždy utichnou bedny na jevišti a prostory před jevištěm se navždy vyprázdní. A přesto to pro nás bude radostná akce, neboť zde jako kapela oslavíme 25 let trvání a já zde oslavím svoje 60. narozeniny.

Přivezeme a zahrajeme zde novou desku (skoro jako vždy). A překvapení by nebylo překvapením kdybych je zde prozradil. Věřím, že fans jako vždy budou nadšení a spokojení.

1000000000000x NIKDY na tento festival nezapomenem.

Blahopřeji k 20tým narozeninám milá NPH a současně upřímnou soustrast k tvému konci. Budeš nám vždycky chybět. Díky za všechno.

Navždy tvoji – Jiří BigBoss Valter + Root.

 
Časový program festivalu
Úterý, 28 Únor 2012 14:44

Vážení návštěvníci, máme pro Vás první nástřel PROGRAMU festivalu! Předpokládáme, že žádné velké změny již neproběhnou, takže už můžete vesele plánovat přestávky na pivo nebo panáka.

 
II. ročník Noci hororu je tu!
Pátek, 17 Únor 2012 13:20

Naši malí milí fanatici, je tady již II. ročník masakroidního festivalu, který i velectěnému poddruhu tvůrců, jež se zaměřují na tento žánr a nebojí se jít se svou staženou kůží na trh, nabízí možnost s dosyta vyřádit.
Všichni tvůrci, kteří se chtějí Noci hororu zúčastnit, musí PŘIHLÁSIT své dílo zasláním 2 ks DVD se svým filmem. Z přihlášených snímků budou vybrány tituly, které následně podrobí přísné vivisekci velmi od(p)borná porota.
Opět zmapujeme současnou nezávislou scénu a nabídneme z ní to nejlepší festivalovým návštěvníkům, kteří se po náročném dni plném kvalitní hudby jistě rádi svěří do péče šílenců za kamerou. Proto neváhejte již ani minutu a přihlaste svá vydařená dílka dokud je ještě čas. Ti z vás co si myslí, že nemají co nabídnout, ať rychle zabřednou do hrůzostrašna a popustí žilou trochu fantazie.
Na vítězný snímek čeká hodnotná cena – pravé OCELOVÉ SRDCE.
Mimo to si i festivaloví fanoušci zvolí svůj film, který získá cenu - (NE)SYMPATIE PUBLIKA.

 
Další potvrzené kapely
Pátek, 17 Únor 2012 12:40

dalsi-kapelyDalšími potvrzenými partami na festivalu jsou ROOT, VLADIMÍ MIŠÍK & ETC..., BLUE EFFECT s Radimem Hladíkem, LEŠEK SEMELKA & S.L.S.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Celkem

Hlavní partneři

moravia steel

Uživatelská sekce

Partneři festivalu

RADEGAST
Petarda Production a.s.
Angelus Aureus o.p.s.
Isora
Steelhouse a.s.
eurovia
Perfect Clinic
karireal
hampr
Smolo
pocspol
rksting
3gym-como
tos security
horizont
baroz ener
honeybunny
radio cas
kudyznudy
beskydska stavebni

Facebook