Facebook.com
Kelímky Noc plná hvězd
Čtvrtek, 28 Červen 2012 13:26

kelimkyPřipravili jsme pro Vás upomínkový kelímek z tvrdého plastu s potiskem loga festivalu, ze kterého Vám to pivko bude fakt moooc chutnat. Kelímek si můžete za symbolických 30,- Kč koupit v Merchandise stanu vpravo vedle pódia a pozor, počet je omezen, tak raději neváhejte!

 
Křest CD Jarka Nohavici na Noci plné hvězd
Pondělí, 25 Červen 2012 12:36

jareknohavica2Jaromír Nohavica vydává další studiové album. CD Tak mě tu máš vyjde na začátku července 2012, ale exkluzivně ho bude možné zakoupit již na festivalu Noc plná hvězd 29. - 30.6. v Třinci na Borku, kde proběhne i jeho křest. Album koupíte za 249,- Kč v prodejním stanu vpravo vedle pódia - označen jako Merchandise.

Čtrnáct nových písní, které jsou nejen návratem k folkové poetice 80. let, ale i nekompromisním pojmenováním světa kolem nás, je záměrně aranžováno střídmě v duchu současných koncertů, kde Jaromíra Nohavicu doprovází vynikající polský akordeonista Robert Kuśmierski. Jakoby obloukem se album vrací k Divnému století nejen tematicky, ale i hostujícím Jaromírem Nohavicou starším na housle. Folkové šansony podpořil klavírním doprovodem Dalibor Cidlinský jr.. Tak mě tu máš - ber nebo nech.

 
Informace o stanování
Pátek, 22 Červen 2012 12:18

kempPoprvé po několika letech budete moci opět stanovat přímo v areálu a to v místech bývalé žluté scény (scéna B) viz. plánek areálu. Do areálu a tudíž i do kempu můžete vcházet v pátek 29.6.2012 od 12.00 hodin. Místa v kempu se nedají rezervovat. Původní „stanové městečko“ letos bohužel nemáme v pronájmu. Zdravotnická služba bude k dispozici od pátku od 12.00 hodin.

 
Unikátní koncert Jarka Nohavici na festivalu
Pátek, 22 Červen 2012 12:05

jareknohavicaDvacátý ročník hudebního festivalu Noc plná hvězd, který proběhne v Třinci 29. a 30. června bude mít jeden velký trumf v podobě neopakovatelného a netradičního koncertu Jarka Nohavici. Ten v průběhu čtyřhodinového koncertu nabídne fanouškům kromě svých písní i řadu songů, které by od něj nikdo nečekal. Pozve si na scénu Ewu Farnou, se kterou zazpívá polsky, lidovou kapelu Gorole, se kterou bude zpívat typickou goralskou lidovku, s kapelou Blaf si zazpívá „po našemu" a s rockovou Dogou dokonce rockový nářez, který pro ni sám otextoval. Když se k tomu přidá spojení s kapelou Legendy se vrací a letitý hit Johna Fogertyho „Who will stop the rain" bude to skutečně originální koncertní set, na který se nezapomíná!

 
Thaiboxing opět na festivalu Noc plná hvězd!
Čtvrtek, 14 Červen 2012 16:20

thaiboxLetos chystáme několik novinek i pro fanoušky zápasů Thajského boxu. Mezi specialitky budou určitě patřit zápasy něžného pohlaví z řad diváků a Pyramida o šampiona NPH 2012, což je prestižní turnaj 8 bojovníku, kteří se v náročném vyřazovacím turnaji utkají o cenný pás NPH 2012.

Podle pravidel Muay-Thai

Tak jako každý rok, ani letos nevynecháme zápasy diváku v boxu muži. Vítězové mužského i ženského klání se mohou těšit na 50 piv, navíc na ceny, které věnuje kapela Doga a ceny věnované firmou metalshop.cz.

luduswar1

Samozřejmostí jsou lahůdkové exhibice výborných klubů Thajský box, Combat Sambo, Samurajové aj.

Dále nás čekají tři profi zápasy C třídy Thajský box

Za Como-3 gym uvidíte zápasit stoupající hvězdu Tomáše CRIXE Kantora, velmi technický a tvrdý borec, posledních 7 zápasu bez porážky. V současnosti největší talent ve váze 81 kg.
Dále Michala Koloničného v pyramidě o pás. Tento druhý bojovník, jde technicky bez porážky deset zápasu v řadě a taky Mistra republiky Michala Barana. Ten v posledním zápase porazil vice šampiona Evropské soutěže.

 
Pár otázek pro CITRON
Pondělí, 28 Květen 2012 13:31

CitronLegendu českého metalu, ostravský CITRON určitě nemusíme fanouškům podrobně představovat. Kapela, která prodala za svou dráhu na milión nosičů, vystupovala takřka po celé Evropě, v zámoří i Asii, v roce 1988 se stala Zlatým slavíkem a stále patří mezi česko-slovenskou rockovou špičku, v loňském roce oslavila 35. výročí existence. Pár otázek jsme položili kytaristovi Jurovi Šperlovi:

1) Vzpomínáš si, kdy jsi poprvé hrál na Noci plné hvězd? A co pro Tebe tento festival znamená?

„Poprvé jsem hrál na Noci plné hvězd cca v roce 1995 (ještě ve Vendryni) a to s kapelou LAMENT. Ve stejný rok tam hrál také CITRON ještě s Jindrou Kvitou. Po koncertě jsme všichni pořádně kalili. Tenkrát by mě ani ve snu nenapadlo, že jednou na „Noci“ budu hrát s CITRONEM také já. Na NPH jezdím pravidelně (chyběl jsem jen jedenkrát), pamatuju ještě ten raritní první (nebo to byl snad nultý) totálně propršený ročník, který kapely odehrály v altánku u vendryňského hřiště. Z jednoho ročníku jsem si dokonce odnesl příušnice! A existuje taky spousta dalších opravdu pikantních příhod. Myslím, že je na místě, abych upřímně poděkoval Petrovi Šiškovi a Liborovi Pyškovi, že mě tam v tom zákulisí pravidelně rok co rok trpěli!“

2) V loňském roce jste vydali dlouho očekávané DVD „Representative“ a předloni ještě očekávanější novou desku „Bigbítový pánbů“. Jak s odstupem času oba počiny hodnotíš?

„Začnu albem „Bigbítový pánbů“, které je nahráno pod taktovkou amerického producenta Stevea Walshe a na výsledném zvuku je to myslím hodně znát. Desky se doposud prodalo více než 3000 kusů, takže jsme spokojeni. DVD vyšlo vloni na Vánoce a má opravdu pestrý obsah. Fanoušci zde najdou např. koncert před Judas Priest, vystoupení na Masters Of Rock 2010, spoustu klipů i bonusů. DVD se prodává velmi dobře, přes dva měsíce se drželo v Top 20 nejprodávanějších DVD v České Republice“.

3) Co chystáte na letošní NPH?

„Náš zpěvák Standa Hranický je momentálně nemocný a v Třinci letos nevystoupí. Jako záskok s námi nyní hostuje Fany Michalík, který již v CITRONU působil v letech 1990-91 a nazpíval desku „Vypusťte psy!“. Pro fanoušky jsme připravili nový playlist, obsahující skladby, které už od nás třeba 20 let neslyšeli, ale i zásadní hity, aby si mohli s náma na rozloučenou zazpívat.“

4) Jaké má CITRON další plány?

Ledy se hly a tak určitě letos vydáme na CD tolik očekávanou remastrovanou LP Plni energie! Navíc se pracuje s materiálem na slíbený druhý díl úspěšného DVD „Representative“.

5) Co by jsi vzkázal fandům, kteří se chystají do Třince?

„Za ty roky se kolem NPH vytvořila silná komunita lidí, kteří si určitě mají co říct, takže přijďte zapařit a zavzpomínat!!!“

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Celkem

Hlavní partneři

moravia steel

Uživatelská sekce

Partneři festivalu

RADEGAST
Petarda Production a.s.
Angelus Aureus o.p.s.
Isora
Steelhouse a.s.
eurovia
Perfect Clinic
karireal
hampr
Smolo
pocspol
rksting
3gym-como
tos security
horizont
baroz ener
honeybunny
radio cas
kudyznudy
beskydska stavebni

Facebook