Facebook.com
Dárek pro fanoušky
Čtvrtek, 09 Květen 2013 15:39

Vážení fanoušci festivalu Slezská noc, připravili jsme pro vás malý dárek. Na vaše mnohočetné žádosti spustíme od 1.6.2013 předprodej JEDNODENNÍCH vstupenek. Vstupenka na jeden den festivalu bude za velmi lidových 200,- Kč! Můžete je získat (od 1.6.!) objednáním na dobírku z webu nebo na prodejních místech našich spolupracujících prodejců. Nezapomeňte, že s sebou můžete vzít i děti, které mají do výšky 150 cm vstup ZDARMA.

 
Líbíme se Vám?
Čtvrtek, 02 Květen 2013 21:46

Aktuální info i na facebooku.

 
Časový rozpis kapel
Čtvrtek, 02 Květen 2013 21:45

naleznete v sekci Program

 
Metropolis na Noci
Úterý, 26 Únor 2013 20:17
Věříte i Vy na Boží mlýny? Věřte, že slovenská kapela Metropolis přijede na Slezskou noc zazpívat nejen tuto písničku.
 
 
Vítejte na webu nového festivalu Slezská noc
Pátek, 01 Únor 2013 00:00

V loňském roce jsme s velikou hudební parádou ukončili 20 let trvání festivalu Noc plná hvězd, ale s dobrou hudební akcí se nedá úplně rozloučit, v našich srdcích žije dál! Proto se rádi vracíme ke kořenům Noci, k prvnímu místu konání a navazujeme na historii novým festivalem Slezská noc, který přinese tu nejlepší hudební přehlídku z česko-polsko-slovenského rázovitého regionu na jednom pódiu. V sekci Kapely najdete první přehled účinkujících. Vstupenky si již teď můžete objednat na dobírku, nebo zakoupit v některém z e-ticketů. Těšíme se na vás!

 
Vítejte
Čtvrtek, 31 Leden 2013 21:56

Vítejte na webu nového festivalu Slezská noc. V loňském roce jsme s velikou hudební parádou ukončili 20 let trvání festivalu Noc plná hvězd, ale s dobrou hudební akcí se nedá úplně rozloučit, v našich srdcích žije dál! Proto se rádi vracíme ke kořenům Noci, k prvnímu místu konání a navazujeme na historii novým festivalem Slezská noc, který přinese tu nejlepší hudební přehlídku z česko-polsko-slovenského rázovitého regionu na jednom pódiu. V sekci Kapely najdete první přehled účinkujících. Vstupenky si již teď můžete objednat na dobírku, nebo zakoupit v některém z e-ticketů. Těšíme se na vás!

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Celkem

Hlavní partneři

moravia steel

Uživatelská sekce

Partneři festivalu

RADEGAST
Petarda Production a.s.
Angelus Aureus o.p.s.
Isora
Steelhouse a.s.
eurovia
Perfect Clinic
karireal
hampr
Smolo
pocspol
rksting
3gym-como
tos security
horizont
baroz ener
honeybunny
radio cas
kudyznudy
beskydska stavebni

Facebook