Facebook.com
Adrenalin na Slezskou noc přiveze Radegast!
Úterý, 18 Červen 2013 21:48

Nejen hudbou bude živ návštěvník festivalu Slezská noc!

Pivovar Radegast se rozhodl akci podpořit nejen skvělým pivem, ale i atrakcemi Radegast adrenalin parku. Stejně jako na legendární Noci plné hvězd si tak budou moci pohybumilovní fanoušci muziky užít dvě oblíbené adrenalinové
atrakce.

Radegast Adrenalin Park

Svou zdatnost budou prokazovat na nafukovací horolezecké stěně, na níž je po zdolání vrcholu čeká ještě lehce adrenalinové skluz do bezpečí.

Radegast Adrenalin Park

Ti otrlejší si to pak budou moci mezi sebou rozdat v „Kohoutích zápasech". Proti sobě se postaví v ringu s helmami na hlavách a tyčemi v rukou, aby se pokusili srazit soupeře k zemi.

Radegast Adrenalin Park

O adrenalin tedy, díky pivovaru Radegast, rozhodně nouze nebude. Vzhůru na Slezskou noc 2013!

 
Wi-Fi na Noci
Čtvrtek, 13 Červen 2013 22:01

Vážení fanoušci Slezské noci, pro ty z vás, kteří preferují připojení kdekoliv a kdykoliv, si telekomunikační skupina ha-vel připravila malé překvapení. Pokryje Wi-Fi signálem značnou část areálu konání festivalu, takže se nemusíte bát, že by vaše chytrá zařízení musela využívat placené sítě. Připojení bude pouze pro vás úplně zdarma.

 
Rozhovor s Izzim - i o Nocích...
Úterý, 04 Červen 2013 19:50

..najdete ZDE

 
Rocková bouře LUDUS WAR 5
Úterý, 04 Červen 2013 09:07
como3gym
 
Jednodenní vstupenky
Pátek, 31 Květen 2013 21:42

Už zítra startuje předprodej JEDNODENNÍCH vstupenek. Jednodenní vstupenka bude za lidových 200,- Kč! Můžete si je objednánít na dobírku z webu (zaplatíte navíc poštovné, ale máte to až domů) nebo si je můžete koupit na prodejních místech (nebo webech) našich spolupracujících prodejců. Nezapomeňte, že s sebou můžete vzít i děti, které mají do výšky 150 cm vstup ZDARMA.

 
Dárek pro fanoušky
Čtvrtek, 09 Květen 2013 15:39

Vážení fanoušci festivalu Slezská noc, připravili jsme pro vás malý dárek. Na vaše mnohočetné žádosti spustíme od 1.6.2013 předprodej JEDNODENNÍCH vstupenek. Vstupenka na jeden den festivalu bude za velmi lidových 200,- Kč! Můžete je získat (od 1.6.!) objednáním na dobírku z webu nebo na prodejních místech našich spolupracujících prodejců. Nezapomeňte, že s sebou můžete vzít i děti, které mají do výšky 150 cm vstup ZDARMA.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Celkem

Hlavní partneři

moravia steel

Uživatelská sekce

Partneři festivalu

RADEGAST
Petarda Production a.s.
Angelus Aureus o.p.s.
Isora
Steelhouse a.s.
Perfect Clinic
karireal
hampr
Smolo
pocspol
rksting
3gym-como
tos security
horizont
baroz ener
honeybunny
radio cas
kudyznudy
beskydska stavebni

Facebook