LETNÍ SLEZSKÁ NOC | 5.7.2022 Třinec - Vendryně

Vložit vzkazVložit vzkaz:

satanachist     25 Březen 2009 13:39 | Bojkovice , ale rodák z Třebíče
r.c.: Moc rád bych doarzil, ale mám odpor k náboženství a křesťanství zvláště! Mám osobní zkušenosti a nijak dobré. Ba naopak. Jestli mě budou kamarádi moc ukecávat a já se nechám, tak se můžeme sejít a pokecáme. Ale zatím jsem znechucený a bez chuti jet. :cry Jasně, bude tam spousta kamošů - pokud je taky neodradí ta dramaturgie a to setkání s nimi převažuje nad vším ostatním.
danny: Taky jsem přemýšlel, že vyrazím už letos někam jinam. Dobře, pokud pojedu, dávám Šiškovi poslední šanci... ;) Je u nás spousta festů, takže člověk si vybere.

r.c.     25 Březen 2009 09:02 | Třinec
ještě k tomu Saxonu. Na četu s Izzim bylo, že maj vystupovat v sobotu. Tak uvidíme. Asi na tom španělské festu je chybný datum.
Sate rozveď trochu tvé výtky.
p.s. stejně dorazíš. ;)

Roman Kresta     24 Březen 2009 21:04 |
Co to je ten christfest? Nemaluje tu někdo satana na zeď? Mě se třeba ta rakouská kapela líbí, anglicky neumím a jdu na Noc kvůli hudbě a kámošům. Ať si každý zpívá o čem chce, hlavně když je dobrá muzika a zpěv. Zatím se nejvíc těším na Anthrax, Dogu, Faith factor, Root a Kreyson (superdývko z noci).
Souhlasím s těmi, že je to zatím nejlépe obsazený fesťák u nás! (pardón, hned po Vizovicích, ale to všichni víme...:).

danny1691     24 Březen 2009 17:37 |
sate, tak se na to vykašleme a pojedeme někam jinam. Není lepší medicína, než nezájem lidí. Ale letos ještě dojedu, no příští rok už začínám vidět někde jinde...pokud se Petarda neprobere

satanachist     24 Březen 2009 13:13 | Bojkovice , ale rodák z Třebíče
TO SNAD NENÍ PRAVDA! Co chcete z NPH udělat christfest? Další pánbíčkářská kapela na NPH!!! Excuse Me Moses!!! Tak to asi bude pro mne poslední hřebíček do rakve!!! Petardo, uvědomte si, že jsme nejateističtější národ na světě a lidi nepředěláte! Letošní návštěvu odhaduji na max. 3-5000 lidí. "Sbohem!" :cry


353623
Počet vzkazů
<< Začátek < Předchozí 70691 70692 70693 70694 70695 70696 70697 70698 70699 70700 Další > Konec >>

EasyBook

Hlavní partneři

moravia steel

Partneři festivalu

RADEGAST
Petarda Production a.s.
Angelus Aureus o.p.s.
Ex Technik
Isora
Steelhouse a.s.
eurovia
Perfect Clinic
karireal
hampr
Smolo
pocspol
rksting
3gym-como
tos security
horizont
baroz ener
honeybunny
radio cas
kudyznudy
IPS Třinec
OBB stavebniny

Facebook